گالری ما

اطلاعات تماس

حتما برایتان پیش آمده که برخی روزها تابش شدید آفتاب عاصی‌تان کند و هرکاری برای خلاص شدن از دستش بکنید. هر راهی را امتحان کنید ولی نتوانید آن‌طور که باید، مانع تابش شدید نور به داخل خانه شوید. اما چه نیازی به امتحان هرکاری هست وقتی تکنولوژی روز دنیا محصولی تولید کرده که می‌تواند به‌راحتی نور آفتاب را ملایم کند؟ پرده سان اسکرین همان محصول تولیدشده‌ای‌ است که می‌تواند با تکنولوژی منحصر به‌ فرد خود جلوی اشعه‌‌ی آزاردهنده و بعضا آسیب‌رساننده‌ی خورشید را بگیرد. در این مقاله با ما همراه شوید تا اطلاعات لازم در مورد این پرده را کسب کنید.

پرده سان اسکرین چیست؟

پرده سان اسکرین با ساختار شبکه‌ای و از الیاف شیشه‌ای و پی وی سی ساخته شده است. جنس الیاف این پرده به شکلی ‌است که تا حد زیادی از تابش شدید نور آفتاب جلوگیری کرده و آن را ملایم می‌کند. این پرده انتخاب مناسبی ا‌ست برای اتاق خواب، اتاق نشیمن، آشپزخانه، محل کار و هر محدوده‌ای که انسان بخشی از روزمره‌اش را در آنجا می‌گذراند و نیاز به یک نور ملایم و استاندارد دارد.

بیشتر بخوانید: پرده سیلوئت

مزایای پرده سان اسکرین چیست؟

استفاده از پرده سان اسکرین برای تعدیل نور مزایای زیادی دارد که ما در این بخش از مقاله به‌ چند مورد از آن اشاره می‌کنیم. مزایای این پرده عبارت است از:

پرده سان اسکرین دارای چه ویژگی‌هایی است؟

علاوه‌بر مزایایی که ذکر شد، این پرده‌ها ویژگی‌های کاربردی زیادی دارند که دانستن آن‌ها خالی از لطف نیست. ویژگی‌هایی مانند:

پرده سان اسکرین به چند شکل تولید می‌شود؟

این پرده در سه نوع پشت‌ فوم‌دار (فلوکه)، اوریس و اسکرین تولید می‌شود. در نوع پشت فوم‌دار (فلوکه) به‌طور کلی نور امکان عبور ندارد. در نوع اوریس نور می‌تواند تا حدی عبور کند اما امکان استفاده از منظره‌ی بیرون وجود ندارد و در نوع اسکرین، نور می‌تواند عبور کند و در طول روز مشاهده‌ی منظره‌ی بیرون ممکن است.

پرده سان اسکرین در کجا استفاده می‌شود؟

این پرده‌ها کاربری کلی دارند و می‌توانند در هرجا مورد استفاده قرار بگیرند. مکان‌های مسکونی، تجاری، بیمارستان، نمایشگاه، هتل، فروشگاه و… . همچنین باید بدانید که شکلی از این پرده‌ها تحت عنوان «رومی» تولید می‌شود که برای مکان‌هایی با دکوراسیون کلاسیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فروش پرده سان اسکرین

هزینه‌ی خرید و نصب این پرده‌ها چقدر است؟

هزینه‌ی خرید و نصب سان‌ اسکرین‌ها فاکتورهای مختلفی دارد که می‌تواند قیمت تمام‌شده را بالا و پایین کند. متراژ، نوع پرده، نوع ریموت، مدل مورد نظر، طرح، رنگ و محل استفاده از جمله فاکتورهایی‌ است که باتوجه به آن، هزینه‌ی خرید و نصب پرده تغییر می‌کند.

سخن پایانی

همه‌ی انسان‌ها به دنبال بهبود شرایط محل زندگی و کار خود هستند. تعدیل نور و دمای اتاق یکی از اقدامات مهمی‌ است که هر شخص باید برایش تدبیری در نظر بگیرد. ورود نور زیاد و اشعه‌های مضر خورشید به‌داخل خانه یا محل کار برای هر انسانی ناخوشایند است. اما راه‌هایی وجود دارد که می‌تواند این تهدید را به‌ فرصت تبدیل کند.

در مورد یکی از این راه‌ها که همان پرده سان اسکرین است، صحبت کردیم که چگونه می‌تواند علاوه‌ بر تعدیل نور، از هزینه‌های شخص نیز بکاهد. در مورد مزایای آن هم صحبت کردیم و دانستید این شکل از پرده‌های بالارونده یکی از اقتصادی‌ترین اقدامات در جهت تکمیل دکوراسیون منزل یا محل کار است. در این مقاله سعی کردیم اطلاعات لازم در مورد پرده سان اسکرین را به شما بدهیم. امیدواریم توانسته باشیم شما را در حصول مقصودتان یاری کنیم.